Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До уваги представників бізнесу!
AA

До уваги представників бізнесу!

Агенція регіонального розвитку Миколаївської області розпочинає Програму грантової підтримки місцевого бізнесу. За допомогою цього інструменту планується посилення спроможності місцевого бізнесу, допомога зацікавленим у впровадженні нових технологій та пошуку нових ринків, що вплине на збільшення надходжень до місцевого бюджету. 

На першому етапі Агенція проводитиме дослідження стану та потреб бізнесу у територіальних громадах Миколаївщини. Вибір подальшої траєкторії співпраці Агенції з місцевим бізнесом відбудеться на підставі проходження наданої анкети.

Просимо представників бізнесу Южноукраїнської міської територіальної громади заповнити анкету, що допоможе більш детально розібратися у поточних можливостях у представників бізнесу до відновлення та розвитку.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfscmdnQXckMxlZyYmywML2dJ5A3TpssyDN42zZt0KgmRXEzA/viewform

Агенція регіонального розвитку Миколаївської області готова допомагати із пошуком підходящої грантової програми та заповненням грантових заявок, відповідно до вимог донорів. Наша спільна робота допоможе області більш впевнено та ефективно відновлюватися. Після проходження анкетування проджект-менеджери Агенції регіонального розвитку Миколаївської області зв'яжуться з вами та назначать час індивідуальних консультацій.

Команда Агенції регіонального розвитку Миколаївської області впевнена, що залучення грантових коштів від міжнародних донорів допоможе бізнесу зменшити збитки завдані повномасштабним вторгненням, вийти на нові ринки збуту готової продукції, а також збільшити надходження до місцевого бюджету. 

 

Читайте також

До уваги громадських організацій, благодійних фондів, надавачів соціальних послуг та активних мешканців Южноукраїнської громади!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Запрошуємо взяти участь у проєкті «Миколаївщина. Підтримка суспільно важливих ініціатив у регі...

Відбулись засідання комісії з розгляду проектів планів підприємств і організацій, які належать до комунальної власності

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

05 березня 2024 року та 06 березня 2024 року відбулись засідання комісії з розгляду проект...

УКРЯТ оголошує конкурс наукових проєктів у сфері ядерної науки, атомної енергетики та промисловості “Атомні інноватори” - 2024

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Завданням конкурсу є підтримка прикладної науки в Україні та сприяння розвитку новітніх технологій в...