![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/20/news/box3/16396970c2322778841106737c3247a9.png)
Азартні ігри – це лише розвага
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
Res --> 1
Відповідно до Порядку організації оздоровлення та відпочинку на базах відпочинку, в санаторно-курортних закладах демобілізованих учасників антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей за рахунок коштів обласного бюджету право на оздоровлення та відпочинок мають демобілізовані учасники антитерористичної операції на сході України, їх дружини (чоловіки) та неповнолітні діти, які зареєстровані та проживають на території Миколаївської області.
Право на оздоровлення та відпочинок визначається на підставі:
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації проводить оплату послуг закладів, підприємств, установ та організацій із оздоровлення та відпочинку демобілізованих учасників антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей шляхом надання грошової допомоги для компенсації вартості оздоровлення та відпочинку через безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам, закладам відпочинку Миколаївщини, які мають дозвіл на провадження господарської діяльності. Строк перебування становить не більше 12 календарних днів.
Демобілізовані учасники антитерористичної операції на сході України та члени їх сімей мають право вільного вибору закладу оздоровлення та відпочинку, а також за бажанням здійснення доплати за рахунок власних коштів у разі недостатності суми грошової допомоги для компенсації вартості оздоровлення та відпочинку в обраному закладі.
Довідки за телефоном 5-50-03.
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....
Запрошуємо кандидатів взяти участь у конкурсному відборі на інспекторів Служби освітньої безпеки&nbs...