![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/25/news/box3/12950f31888834a672a8b195bd6748c9.jpeg)
Зустріч міського голови з представницею Міжнародної неурядової організації «Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту»
24.07.2024 відбулась зустріч міського голови Валерія Онуфрієнка з представницею Міжнародної неу...
Res --> 1
Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Жнива Перемоги» повідомляє, що грантовий проєкт «Підтримка малих фермерів в Україні» розпочинає черговий етап реалізації – збір врожаю ранніх зернових та ріпаку.
Учасниками проєкту можуть стати малі та середні аграрії (до 1000 Га), будь якої організаційно-правової форми, які потребують допомоги у збиранні врожаю. Благодійна допомога, отримана Благодійної організації, може використовуватись на земельних ділянках, що належать отримувачеві та/або перебувають у його користуванні.
Реалізація даного етапу проєкту здійснюється шляхом надання Благодійною організацією сільськогосподарським підприємствам в тимчасове безоплатне користування зернозбиральних комбайнів із зерновими жниварками марки New Holland моделей ТС 5.90, СХ6.90, John Deere моделей Т670, S770, тракторів марки John Deere моделі 6140В з перевантажувальними бункерами – накопичувачами ПБН-16. Сільськогосподарська техніка обслуговується офіційними дилерами New Holland та John Deere в Україні, перебуває на гарантійному/сервісному обслуговуванні в межах строків гарантійного обслуговування.
Учасники проєкту самостійно забезпечують доставку техніки з точки видачі в м. Рівне та її повернення після завершення терміну користування, самостійно несуть витрати пов’язані з оплатою праці комбайнерів та витрати на пальне при виконанні польових робіт.
Для отримання благодійної допомоги необхідно:
Старт прийому звернень щодо надання благодійної допомоги сільськогосподарським підприємствам, що розташовані в Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Сумській, Чернігівській, Київській, Житомирській областях – 29.05.2023.
Надання майна в тимчасове безоплатне користування не передбачає отримання прибутку чи інших благ для Благодійної організації та отримувача.
Всі деталі щодо необхідної документації, консультації можна отримати за електронною адресою victoryharvestua@gmail.com або за телефоном 098 474 36 51.
ВАЖЛИВО!
Для збільшення кола отримувачів благодійної допомоги господарства-учасники проєкту, земельні ділянки яких розміщені в одному регіоні, повинні об’єднуватись для спільного користування технікою.
В подальшому Благодійна організація надаватиме техніку для забезпечення збору соняшника, сої та кукурудзи.
24.07.2024 відбулась зустріч міського голови Валерія Онуфрієнка з представницею Міжнародної неу...
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
11 червня, розпочалась програма AGROw UP - це безплатні консультації та вебінари для українського бі...
30 травня 2024 року та 31 травня 2024 року в великій залі виконавчого комітету Южноукраїнської міськ...
Міський голова Валерій Онуфрієнко, перший заступник міського голови з питань&nbs...
27 травня 2024 року відбулася онлайн зустріч представників виконавчого комітету Южноукраїнської місь...
Відбулась онлайн-зустріч з представниками Полянської сільської громади Закарпатської області, на які...
Що потрібно знати, щоб успішно отримати грант на розвиток власного бізнесу? Розібратися з усіма пита...
В Україні досі розповсюджений бізнес без офіційної реєстрації. І це стосується, як і невеликих підпр...