Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До дня фізкультури і спорту
AA

До дня фізкультури і спорту

У Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано спортивну мозаїку «Модно. Здорово. Захопливо» до Дня фізичної культури та спорту. Цей тематичний захід включав в себе тематичну спортивну естафету, основним завданням якої було максимальне залучення шкільної молоді до організованої рухової активності через рухливі ігри з метою формування у них сталої потреби до системних занять фізичною культурою і спортом. Діти отримали незабутні враження та бадьорий настрій від участі у спортивних естафетах та рухливих іграх. У виставковій залі для всіх присутніх було організовано цікаву виставку спортивної атрибутики, яку люб’язно надала Южноукраїнська дитячо-юнацька спортивна школа.

Також відвідувачі могли побачити унікальну колекцію картин про спорт від місцевої художниці Марії Ачкасової. Молода, неординарна та талановита художниця є членом Національної Спілки Художників України, дизайнер, викладач образотворчого мистецтва, тренер спортивного танцю тощо. У роботах Марії, представлених на виставці, висвітлена спортивна тематика та символізм. Енергетика написаних полотен вражає шаленою бадьорістю і стійкості духу.

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.


 

 

Читайте також

Відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби греко-римської, присвячений захисникам та захисницям України

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

21 жовтня в приміщенні танцювальної зали ПК «Енергетик» відбувся Всеукраїнський турнір з...

Сумо КЗ ЮДЮСШ

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

З 18 по 20 березня 2023 року в місті Луцьку Волинської області відбувся чемпіонат України з сумо сер...

СПОРТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В період з 21 по 25 лютого 2023 року в м. Броварах (Київська область) відбувся зимовий чемпіонат Укр...