AA

День Святого Миколая у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

19 грудня на День Святого Миколая розпочався цикл зимових свят у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради.

На свято до діточок завітало багато гостей із найрізноманітнішими подарунками. Діти в свою чергу підготували театралізовану виставу про Святого Миколая – декламували вірші, співали пісні, зверталися до Миколая у своїх молитвах, проганяли лиходія-чорта та вітали ангелят. Найемоційнішим номером був танець бойового гопаку, який дітки-вихованці разом зі своїми наставниками-козаками підготували спеціально до цього свята. Вже протягом декількох місяців діти активно займалися цим видом бойового мистецтва та з радістю продемонстрували свої здібності на святі.

Дітей та працівників закладу вітало чимало значних людей нашого міста, які є небайдужими до долі вихованців - це і представники  Южноукраїнської міської ради, і депутати Южноукраїнської міської ради, і  працівники профсоюзної організації атомної електростанції та представники багатьох відділів та цехів ЮУ АЕС, і представники державних і приватних організацій нашого міста, працівники найрізноманітніших структурних підрозділів м. Южноукраїнськ, представники всіх релігійних конфесій та просто небайдужі мешканці міста, які хотіли в цей святковий день подарувати дітям радість.

У день Святого Миколая діти отримали чимало різноманітних і вкрай необхідних подарунків. Депутат Миколаївської обласної ради Колесніков В.В. презентував для Центру набір оргтехніки та солодощі для дітлахів.

Від міської влади кожна дитина отримала набір солодощів. Також свій внесок зробили депутати Южноукраїнської міської влади. Курдасов О.О. презентував дітям сучасну техніку. Бабіч В.В. оплатив дітям похід до кафе «Макдональдс» у м. Миколаїв. Горностай С.В. подарував дітям канцелярські набори, іграшки та новорічні декорації. Борець М.М. піклується про дітей з Центру та дарує їм можливість відвідувати басейн в СК «Олімп».

 За особистої ініціативи Лісніченко В.А. напередодні свята у КЗ ЦСПРД було замінено віконні системи у навчальних класах, зроблено ремонт у комп’ютерному класі та пральні. Працівники профсозної та молодіжної організації ЮУ АЕС повністю забезпечили кожного вихованця КЗ ЦСПРД комплектом необхідного одягу та взуття. Тепер дітки Центру мають нові та якісні речі на зиму.

Представники військової частини 3044 презентували сучасні меблі для ігрової кімнати. Представники адміністрації «Каскад» ГЕС ГАЕС подарували новий якісний небулайзер.  Дякуючи всім приватний підприємцям міста Южноукраїнськ, які були присутні на святі, в Центрі з’явилися теплообігрівач, тонометр, нові дитячі речі і білизна, миючі засоби, іграшки та канцелярські набори, батут, спортивний інвентар та багато солодощів.

Завітав у Центр і сам Святий Миколай, адже протягом року дітки були вихованими і чемними. Ще зранку під подушками на всіх без винятку вихованців чекали солодощі та іграшки, а на святковому заході Миколай вже особисто обдаровував діточок прекрасними подарунками.

День Святого Миколая видався дуже яскравим, веселим, щедрим на дарунки та позитивні емоції. Всі дорослі, без винятку, намагалися створити для дітей в цей день справжню казку. І це вдалося!

  

 

 

 

 

Читайте також

День Святого Миколая

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

19 грудня на День Святого Миколая розпочався цикл зимових свят у Центрі соціально-психологічної реаб...

Шановні южноукраїнці!

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

  Діти-вихованці комунального закладу «Центрі соціально-психологічної реабілітації діт...

Діти із КЗ «Центр соціально-психологоічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» до Різдвяних свят віншували мешканців міста

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Люди, радійте, Христа вітайте, Божому Сину славу віддайте! Слава на небі Богу...

Слова вдячності

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

На передодні новорічних та різдвяних свят комунальний заклад «Центр соціально-психологічної ре...

Вітаємо з перемогою!

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

21 вересня 2017 року у приміщенні Миколаївського коледжу культури і мистецтв, з нагоди відзначення Д...

Візьміть дитину у свою родину

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє Але не всім дітям поталанило мати щ...

Відпочинок дітей КЗ ЦСПРД

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Літо створено для того, щоб повністю відчути свободу і сповна насолодитися теплом. Цей сезон дарує м...

У Святого Миколая

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

День святого Миколая — одне з найсвітліших і найрадісніших свят. Кожна дитина сподівається на...

Незабутня пізнавальна подорож на страусину ферму для дітей-вихованців КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради»

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Вересень – це не лише початок нового навчального року для дітей, а й період для нових пізнавал...