![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/25/news/box3/12950f31888834a672a8b195bd6748c9.jpeg)
Зустріч міського голови з представницею Міжнародної неурядової організації «Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту»
24.07.2024 відбулась зустріч міського голови Валерія Онуфрієнка з представницею Міжнародної неу...
Res --> 1
Два транспортних засоби вартістю 502,4 тисячі гривень отримала наша міська громада від благодійної організації «Благодійний фонд «Серце в дії» – автомобіль для забезпечення надання транспортних послуг особам з інвалідністю та маломобільним мешканцям та пожежний автомобіль.
У квітні 2023 року виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради уклав Меморандум про співпрацю з ГО «БФ «Серце в дії». Його директорка – Катерина Музлова, батько якої боронив незалежність України, а нині перебуває у полоні. Події з батьком спонукали Катерину Олегівну зайнятися волонтерством. З часом її молодий фонд почав співпрацю з Тайванськими організаціями, і сьогодні ця країна через фонд «Серце в дії» вже подарувала українським громадам більше сорока автомобілів для соціальних та військових потреб.
Автомобіль для забезпечення надання транспортних послуг особам з інвалідністю та маломобільним мешканцям сьогодні був урочисто переданий комунальному закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади». Пожежний автомобіль переданий державній установі «Південноукраїнська виправна колонія «(№83)», яка захищатиме від пожеж найближчі села. На базі колонії вже розпочаті роботи з облаштування пожежного депо. Автомобіль поки не має необхідного обладнання, але з цим питанням обіцяли допомогти місцеві пожежники.
Денис Кравченко, що був присутній при передачі автомобілів, подякував волонтерам за плідну співпрацю та висловив надію на подальшу командну роботу заради захисту й підтримки громади.
24.07.2024 відбулась зустріч міського голови Валерія Онуфрієнка з представницею Міжнародної неу...
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
11 червня, розпочалась програма AGROw UP - це безплатні консультації та вебінари для українського бі...
30 травня 2024 року та 31 травня 2024 року в великій залі виконавчого комітету Южноукраїнської міськ...
Міський голова Валерій Онуфрієнко, перший заступник міського голови з питань&nbs...
27 травня 2024 року відбулася онлайн зустріч представників виконавчого комітету Южноукраїнської місь...
Відбулась онлайн-зустріч з представниками Полянської сільської громади Закарпатської області, на які...
Що потрібно знати, щоб успішно отримати грант на розвиток власного бізнесу? Розібратися з усіма пита...
В Україні досі розповсюджений бізнес без офіційної реєстрації. І це стосується, як і невеликих підпр...