Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Автомобілі для громади від благодійного фонду
AA

Автомобілі для громади від благодійного фонду

Два транспортних засоби вартістю 502,4 тисячі гривень отримала наша міська громада від благодійної організації «Благодійний фонд «Серце в дії» – автомобіль для забезпечення надання транспортних послуг особам з інвалідністю та маломобільним мешканцям та пожежний автомобіль.

У квітні 2023 року виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради уклав Меморандум про співпрацю з ГО «БФ «Серце в дії». Його директорка – Катерина Музлова, батько якої боронив незалежність України, а нині перебуває у полоні. Події з батьком спонукали Катерину Олегівну зайнятися волонтерством. З часом її молодий фонд почав співпрацю з Тайванськими організаціями, і сьогодні ця країна через фонд «Серце в дії» вже подарувала українським громадам більше сорока автомобілів для соціальних та військових потреб.

Автомобіль для забезпечення надання транспортних послуг особам з інвалідністю та маломобільним мешканцям сьогодні був урочисто переданий комунальному закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади». Пожежний автомобіль переданий державній установі «Південноукраїнська виправна колонія «(№83)», яка захищатиме від пожеж найближчі села. На базі колонії вже розпочаті роботи з облаштування пожежного депо. Автомобіль поки не має необхідного обладнання, але з цим питанням обіцяли допомогти місцеві пожежники.

Денис Кравченко, що був присутній при передачі автомобілів, подякував волонтерам за плідну співпрацю та висловив надію на подальшу командну роботу заради захисту й підтримки громади.

 

 

Читайте також

До уваги громадських організацій, благодійних фондів, надавачів соціальних послуг та активних мешканців Южноукраїнської громади!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Запрошуємо взяти участь у проєкті «Миколаївщина. Підтримка суспільно важливих ініціатив у регі...

Відбулись засідання комісії з розгляду проектів планів підприємств і організацій, які належать до комунальної власності

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

05 березня 2024 року та 06 березня 2024 року відбулись засідання комісії з розгляду проект...

УКРЯТ оголошує конкурс наукових проєктів у сфері ядерної науки, атомної енергетики та промисловості “Атомні інноватори” - 2024

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Завданням конкурсу є підтримка прикладної науки в Україні та сприяння розвитку новітніх технологій в...