![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/16/news/box3/5b45b33240412a8e4825597e2352c706.png)
16 липня - День бухгалтера
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...
Res --> 1
Напередодні 25-тої річницю утворення Державної кримінально-виконавчої служби у Державній установі «Арбузинська виправна колонія (№ 83)» відбулися урочисті заходи .
Привітати працівників колонії завітала заступниця Южноукраїнського міського голови Марія Дроздова. Вона висловила глибоку повагу і слова вдячності службовцям ВП за відданість службовій присязі. Вона наголосила на важливості завдань, які щоденно виконують працівники, підкреслила їхні здобутки.
Заступник начальника установи з інтендантського та комунально-побутового забезпечення, підполковник внутрішньої служби Вячеслав Крикун розповів про історію закладу та його розвиток, подякувавши за підтримку міській владі, яка постійно надається з моменту утворення Южноукраїнської міської територіальної громади.
З нагоди 25-річча Державної кримінально-виконавчої служби ряд працівників нагородили Грамотами Вознесенської районної адміністрації, керівництва Вознесенського районного управління поліції та Подяками Южноукраїнського міського голови та начальника державної установи «Арбузинська виправна колонія (№83)».
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...
У день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира ми відзначаємо День Хрещенн...
Цьогоріч 7 липня наша держава відзначає два свята: День військ протиповітряної оборони Збро...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з ...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з професійн...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з професійним...
День Конституції Україні відсвяткували сьогодні южноукраїнці на площі біля виконавчого комітету. Уча...
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади! 28 червня в Україні святкують Де...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас зі Святом Прес...