![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
21 квітня відбулося позапланове засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Пароконного В.К. У роботі взяли участь 10 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 14 осіб загального складу, посадові особи місцевого самоврядування, депутати Южноукраїнської міської ради та начальник відділу контролю та нагляду за проведенням перевірок Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області Кузьменко А.А.
Членами виконавчого комітету було розглянуто звернення представника релігійної громади парафії на ім'я Христа Спасителя Вознесенської єпархії Української Православної Церкви міста Южноукраїнська Миколаївської області настоятель Храму Христа Спасителя Киряка Михайла Ярославовича з приводу ситуації, яка склалася навколо Храму Христа Спасителя Української Православної Церкви міста Южноукраїнська.
Члени виконавчого комітету заслухали доповіді начальника відділу контролю та нагляду за проведенням перевірок Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області та депутата Южноукраїнської міської ради Толкача А.П.
Після обговорення даного питання, міський голова зачитав проект рішення «Про захист прав віруючих» та запевнив громаду міста в тому, що ніхто і ніколи не зможе спровокувати закриття будь-якого Храму на території міста. Посадові особи місцевого самоврядування ніяким чином не будуть заважати роботі Храму Христа Спасителя. Проект був підтриманий одноголосно членами виконавчого комітету.
Міський голова надав доручення про термінове опублікування на офіційному сайті міста відповідного рішення.
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...