![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
З нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів та 25-річчя Миколаївської обласної організації Союзу організацій інвалідів України 04 грудня заступник начальника – начальник відділу соціальних, інвалідних та пенсійних питань управління праці та соціального захисту населення Неля Кучеренко, голова Южноукраїнського міського товариства інвалідів «Союзу інвалідів України» Євген Лисецький прийняли участь у зустрічі керівництва області з головами громадських організацій інвалідів.
На заході були присутні керівники Миколаївської обласної державної адміністрації, департаменту соціального захисту населення, управління охорони здоров’я, обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, головного управління Пенсійного Фонду України в Миколаївській області, управління містобудування та архітектури, обласного центру зайнятості, Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства, регіонального центру з фізичної культури та спорту «Інваспорт», голови усіх районних та міських організацій інвалідів, а також інших громадських організацій..
Під час зустрічі учасники розглянули питання реалізації державних програм щодо підвищення ефективності медичного забезпечення людей з інвалідністю; фінансове забезпечення заходів щодо соціальної захищеності інвалідів області; актуальні питання пенсійного забезпечення; діяльність комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при Миколаївській облдержадміністрації; надання соціальних послуг особам з інвалідністю службою зайнятості; забезпечення протезно-ортопедичними та іншими технічними засобами реабілітації інвалідів області; фізкультурно-спортивної та реабілітаційної роботи з інвалідами області; вдосконалення діяльності громадських організацій інвалідів.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...