![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
За період з 30.11.2015 – 04.12.2015 до міського бюджету надійшло податків і зборів у сумі 4 528,5 тис. грн., у тому числі до загального фонду 4 523,8 тис. грн., до спеціального фонду 4,7 тис. грн.; із них 4 041,7 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів –268,5 тис. грн., податку на майно – 109,6 тис. грн., єдиного податку – 82,4 тис. грн.
За період з 30.11.2015 – 04.12.2015 з міського бюджету профінансовано видатки з урахуванням субвенцій з державного бюджету в сумі 2 661,3 тис.грн. з них на: виплату заробітної плати – 221,6 тис.грн., оплату енергоносіїв – 876,1 тис.грн., продукти харчування – 15,7 тис.грн., а також кошти в сумі 1288,6 тис.грн. направлено на: відрядження; придбання: столів та стільців для кабінету фізики в Гімназії, канцтоварів, клавіатур, мишок, колонки, передплату видань на 2016 рік; автопослуги з постачання готової їжі у листопаді 2015 року; внески профспілки; фінансову підтримку ЮМОВВ та праці ЗС, ОВУ; заправку картриджів та висвітлення інформації в газеті "Контакт"; придбання новорічних подарунків для соціально не захищених дітей; відшкодування витрат на придбання новорічної ялинки; відрядження на змагання; придбання комплектів струн; послуги технічного обслуговування непобутового холодильного обладнання та вентиляційного обладнання, електрообладнання, поточний ремонт повітряної теплотраси ЦРД "Гармонія", атестацію робочих місць; послуги технічного обслуговування непобутового холодильного, вентиляційного та електрообладнання, поточний ремонт повітряної теплотраси Гімназії, внески профспілки, гідротехнічне очищення каналізації школи №1, №2; надання одноразової допомоги дітям-сиротам; утримання та поточний ремонт об’єктів благоустрою; придбання теплоізоляційного матеріалу для виконання теплоізоляційних робіт на трубопроводі теплових мереж вздовж траси Р-06 Ульянівка-Миколаїв; оплату послуг шиномонтажу; техогляд транспортних засобів, медогляд та інструктаж водіїв, експлуатаційні витрати, вивіз сміття; поштові витрати, перевірка робочих параметрів кондиціонеру; послуги банку, заправку картриджів, ремонт комп’ютерів, вивіз ТПВ; публікацію в ЗМІ, послуги банку, опломбування лічильників води ДНЗ№3,6 та ЗОШ№3,4; знос аварійних дерев, усунення підпору каналізаційного колодязя ДНЗ №2, часткову оплату на гідродінамічне очищення каналізації на території ЗОШ №2, очищення каналізаційного колодязя ЗОШ №2, аванс на придбання матеріалів по заміні 3-х фазного лічильника та налагоджування обліку електроенергії ЗОШ №3, поштові послуги; оплату за видачу сертифікату щодо прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкту "Реконструкція господарсько-побутового колектору від приймальної камери КНС-2 до КК-230 в районі КНС-3"; впровадження приладу обліку теплової енергії для встановлення на теплорозподільчому пункті №9.; попередню оплату 30% для виконання робіт по поточному ремонту приміщень комунальної власності за адресою : вул.Паркова,5 в якій знаходиться міськвійськомат; капітальний ремонт ганку з влаштуванням пандусу ЗОШ №4; електроенергію вуличного освітлення. За рахунок коштів субвенцій з державного бюджету проведено видатки в сумі 259,3 тис.грн. на: надання пільг по ЖКП для учасників ліквідації аварії на ЧАЕС в сумі 0,1 тис.грн.; придбання калію йодид за рахунок коштів субвенції в зоні ризику на суму 259,2 тис.грн..
За вказаний період до державного бюджету перераховано кошти реверсної дотації в сумі 763,3 тис.грн.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...