![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
7 грудня 2015 року відбулось засідання Колегії Держатомрегулювання, під час якого було розглянуто питання «Про продовження експлуатації енергоблока №2 Южно-Української АЕС у понадпроектний термін за результатами періодичної переоцінки безпеки». У засіданні взяли участь члени Колегії та співробітники Державної інспекції ядерного регулювання України, керівництво експлуатуючої організації ДП «НАЕК «Енергоатом», уповноважені представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України і Міністерства екології та природних ресурсів України, представники Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки (ДНТЦ ЯРБ), Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, ЄБРР, громадських організацій та ЗМІ.
З доповідями виступили генеральний директор ВП «Южно-Українська АЕС» В.А. Лісніченко, заступник директора ДНТЦ ЯРБ В.С. Бойчук, заступник директора Департаменту з питань безпеки ядерних установок Держатомрегулювання В.В. Бугай. У обговоренні взяли участь члени Колегії та фахівці Держатомрегулювання, представники громадських організацій, Мінприроди, керівники НАЕК «Енергоатом». Було представлено результати публічного громадського обговорення цього питання.
За результатами проведення державної експертизи ядерної та радіаційної безпеки Звіту з періодичної переоцінки безпеки та комплексного інспекційного обстеження енергоблока №2 Южно-Української АЕС члени Колегії констатували, що енергоблок №2 задовольняє вимогам безпеки. Колегія Державної інспекції ядерного регулювання України визнала обґрунтованою можливість безпечної експлуатації енергоблока №2 Южно-Української АЕС до 31 грудня 2025 року.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...