![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
З 1 вересня по 1 грудня в місті проходила акція «Милосердя», метою якої є поліпшення стану найбільш вразливих верств населення та надання їм необхідної допомоги.
Під час проведення акції Южноукраїнською міською організацією Товариства Червоного Хреста активно велася робота по збору медикаментів, продуктів харчування, одягу, взуття, коштів та ін.. для надання допомоги одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, малозабезпеченим громадянам,переселенцям. Активну участь у проведенні заходів взяли Центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, Управління освіти, приватні підприємці, учні та небайдужі жителі міста.
Заходи, проведені у рамках Всеукраїнської акції «Милосердя» , а саме акція «5 картоплин» в навчальних закладах міста ,стали для школярів справжніми уроками людяності та чуйності. Приємно відмітити, що в цьогорічній акції взяли участь всі загальноосвітні заклади. Діти збирали картоплю, в першу чергу для сімей загиблих та поранених військовослужбовців , які воювали в зоні АТО, самотніх людей похилого віку, інвалідів. Загальними зусиллями було зібрано : 853кг.картоплі на 5118грн., одягу та взуття на 21560грн., іграшок на 2300грн., канцтоварів на 240грн.
Надано допомоги :
Картоплю отримали сім’ї загиблих та поранених військовослужбовців, підопічні патронажної служби Червоного Хреста (одинокі люди похилого віку, інваліди) - 36чоловік, одяг та взуття отримали 430 чоловік,іграшки - 45 чоловік. Не залишилися без уваги червонохрестівців і переселенці та безхатченки: для них працював банк одягу. До всього - надали допомогу медичним препаратом «Симватин» на 7035 грн.,отримали - 92 особи.
Велика вдячність всім, хто відгукнувся на наші звернення.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...