![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
За період з 21.11.2015 – 27.11.2015 до загального фонду міського бюджету надійшло податків і зборів у сумі 2 106,8 тис. грн., із них 548,1 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 266,4 тис. грн., податку на майно – 1 196,0 тис. грн., єдиного податку – 17,7 тис. грн.
За період з 21.11.2015 – 27.11.2015 з міського бюджету профінансовано видатки з урахуванням субвенцій з державного бюджету в сумі 7 050,8 тис.грн. з них на: виплату заробітної плати – 2 407,4 тис.грн., оплату енергоносіїв – 11,6 тис.грн., продукти харчування – 97,0 тис.грн., а також кошти в сумі 794,3 тис.грн. направлено на: відрядження; придбання: канцелярських товарів, запчастин та комплектуючих до комп’ютерної техніки, матеріалів для проведення загальноміського свята «Фестиваль країн світу», господарських товарів, телефону, флеш-накопичувачів, посуду для харчоблоків, бланочної продукції, термометрів, фляги харчової; оплату послуг: банку, інтернету, Ліги, охорони громадського порядку та безпеки, заправку картриджів, дезінфікування та винищування шкідників у дошкільних навчальних закладах, поточний ремонт системи водопостачання, опублікування оголошень в газеті «Контакт», шиномонтажу, попередню оплату по договору влаштування соляної кімнати дитячого оздоровчого профілакторію «Малята-здоров’ята» в ЦРД «Гармонія», поточний ремонт сантехнічного обладнання, страхування орендованих приміщень, поточний ремонт сходів по пр.Леніна,13, заміна бордюрного поребрика вздовж пішохідної доріжки по бул.Курчатова; абонплату Почесних громадян міста; компенсацію з надання пільг по квартплаті окремій категорії громадян; попередню оплату на придбання матеріалів для виконання робіт з реконструкції системи гарячого водопостачання від ТРП-6 до житлових будинків; відшкодування витрат безкоштовними лікарськими засобами хворих, які перенесли гострий інфаркт Міакарда, та які мають протезування клапану серця; забезпечення лікарськими засобами хворих на цукровий діабет; стипендія міського голови; відшкодування по безкоштовному зубопротезуванню; оплату пільгових пенсій; одноразову матеріальну допомогу до Дня інвалідів; встановлення пасажирського ліфта в існуючу шахту, передбачену первинним проектом житлового будинку; улаштування поручнів з обох сторін східців по бул.Цвіточному. За рахунок коштів субвенцій з державного та обласного бюджетів проведено видатки в сумі 3 740,5 тис.грн. на: надання пільг та житлових субсидій пільговій категорії осіб в сумі 2,3 тис.грн.; виплату заробітної плати з нарахуваннями, придбання продуктів харчування за рахунок коштів освітньої субвенції в сумі 1 271,1 тис.грн.; надання пільг з послуг зв’язку окремій категорії населення та компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремій категорії громадян в сумі 54,8 тис.грн.; виплату заробітної плати з нарахуваннями, придбання медикаментів та продуктів харчування, оплату енергоносіїв, поточний ремонт м’якої покрівлі за рахунок коштів медичної субвенції в сумі 2 284,5 тис.грн.; допомогу на дітей віком до трьох років, одноразову допомогу при народжені дитини, малозабезпеченим сім’ям та дітям-інвалідам, а також на дітей позбавлених батьківського піклування – 92,0 тис.грн.; пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в сумі 35,8 тис.грн.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...