![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день інвалідів.
Звичайно, цей день не можна називати святковим. Проте він нагадує про необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.
Реалізація положень Конвенції ООН про права інвалідів, розв'язання проблем життєдіяльності осіб з обмеженими можливостями, забезпечення повноцінної їх участі у житті країни є пріоритетними напрямами соціальної політики Президента України П. Порошенко та уряду А. Яценюка.
Відзначаючи щороку Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Що для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства. Результатом спільної роботи влади, бізнесу та громадських організацій інвалідів стало поступове впровадження європейських стандартів життя для цієї категорії громадян, їх інтеграція у сучасне суспільство та виконання соціальних завдань Президента України.
Відділення ВД ФССНВ та ПЗ в м.Южноукраїнську докладає багато зусиль для того, щоб розширити та збільшити допомогу інвалідам виробництва, поліпшити їх добробут, медичне обслуговування, надати їм відповідні соціальні послуги, роблять усе можливе, щоб інваліди не залишилися зі своїми проблемами та болем наодинці.
То ж давайте всі разом допоможемо цим людям повірити в завтрашній день і людську доброту, зберегти в душі маленькі радощі і великі надії. Та звертаємося до Вас з проханням не забувати про інвалідів, які постраждали на виробництві та в свій час внесли значний вклад в розвиток Вашого підприємства та процвітання нашого міста. Пам'ятайте, що милосердя і співчуття завжди воздасться сторицею.
Користуючись нагодою, хочу подякувати всім, хто опікується інвалідами. Адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...