![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
19 листопада в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання консультативно-дорадчого органу (колегії) під головуванням заступника начальника управління – начальника відділу соціальних, інвалідних та пенсійних питань Нелі Кучеренко.
Під час засідання розглянуті наступні питання: виконання заходів Програми зайнятості населення м.Южноукраїнська у 2015 році, про роботу щодо запобігання виробничого та невиробничого травматизму, про стан атестації робочих місць за умовами праці на підприємствах, установах та організаціях м.Южноукраїнська, дотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці, звіт про безперешкодний доступ для осіб з обмеженими фізичними можливостями, про надання населенню платних послуг комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська», про затвердження рішень комісії оперативного реагування № 40-43, про виділення матеріальної допомоги з міського бюджету на грудень 2015 року, про виділення матеріальної допомоги з державного бюджету.
Розглянувши заяви та врахувавши усі обставини та матеріальний стан громадян, які звернулися до управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, були прийняті відповідні рішення.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...