![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
З 21 жовтня в Южноукраїнському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочалися заняття Школи відповідального батьківства. Вступне заняття на тему «Сім’я як система взаємодії», провела Ольга Курзель, фахівець із соціальної роботи ЮМЦСССДМ.
Заняття пройшло в атмосфері довіри та доброзичливості батьки вільно спілкувались між собою, приймали активну участь у обговоренні важливих для родини питань – стадії розвитку сім’ї, сімейні традиції та сімейні табу. Учасники отримали корисну інформацію та психологічний ресурс для покращення сімейних стосунків, налагодження відносин з близькими людьми, поділились власними думками, завжди гарно, якщо при спілкуванні існує зворотній зв’язок. Також батьки отримали «домашнє завдання» – використовувати на практиці рекомендації спеціалістів та корисні поради.
Крім того, з метою надання безкоштовної соціально-психологічної та юридичної підтримки батькам які виховують дітей з функціональними обмеженнями/особливими потребами розпочалися заняття групи самопідтримки батьків (далі – група самопідтримки).
Зустрічі в групі самопідтримки проводяться на базі відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
23 жовтня фахівцем із соціальної роботи ЮМЦСССДМ проведено заняття з використанням арт - технологій за темою: «Використання методики музикотерапії у вихованні дітей з особливими потребами».
Заняття групи самопідтримки спрямовані на формування у батьків навичок виховання «особливих дітей», дадуть змогу батькам отримати новий позитивний досвід та враження від спілкування.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...