![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
28 жовтня, у День звільнення України від фашистських загарбників, льотчики в/ч А1356, що виконує завдання захисту повітряного простору держави, у т.ч. і території, де розташований Южно-Український енергокомплекс, отримали в подарунок від атомників 20 тактичних рюкзаків. Спорядження придбано на благодійні кошти, зібрані колективом підприємства на допомогу Збройним силам країни.
Атомники побували на місці дислокації льотчиків у день навчальних польотів, діставши можливість не лише познайомитися з тими, хто прикриває енергокомплекс з повітря, а й переконатися в їх високому професіоналізмі та готовності виконувати поставлені завдання. Передаючи подарунок, очільник делегації енергетиків генеральний директор ВП ЮУАЕС Володимир Лісніченко зазначив: «Чесно скажу, дуже хотілося познайомитися з вашою частиною, з тими, хто забезпечує повітряний захист атомної станції. Символічно, що наш візит відбувся у день звільнення України. Перейнявши естафету від наших дідів, сьогодні ви захищаєте нашу землю та нашу свободу. І, виходячи з того, що ми сьогодні побачили, я розумію: Южно-Українська АЕС надійно захищена. Ми раді, що налагодили контакти з тими, хто обороняє нас із повітря, та чекаємо на льотчиків до себе в гості».
Полковник Олексій Захарчук від імені льотного складу висловив атомникам глибоку вдячність: «Ваші цінні подарунки нам дуже знадобляться - тактичні рюкзаки потрібні для того, аби ми швидко могли зібрати льотну екіпіровку та особисті речі для від'їзду у відрядження. А в таких відрядженнях ми буваємо дуже часто».
Збір коштів на допомогу Збройним силам і Національній гвардії України у ВП ЮУАЕС ведеться централізовано з березня 2014 року. Перерахування із заробітних плат, відповідно до заяв працівників, акумулюються на спеціальному рахунку. За ухвалою створеної спільним рішенням адміністрації та профкому робочої групи, вони розподіляються адресно у військові підрозділи: для захисників України купувалося обмундирування, бронежилети, засоби першої необхідності. Крім того, надавалася допомога важко пораненим бійцям та їхнім сім'ям. Южно-українські патріоти брали активну участь і в ремонті бойової техніки – його виконували на базі автотранспортного господарства підприємства, а також з виїздом ремонтників ВП ЮУАЕС на передову.
Усього за цей час колектив Южно-Українського енергокомплексу в рамках добродійної акції на допомогу воїнам-захисникам зібрав понад 2 млн грн.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...