![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
22 жовтня в Южноукраїнському міському історичному музеї відбувся захід «Не згасне полум’я Перемоги», присвячений Дню визволення України від фашистських загарбників, який відзначається щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників в роки Другої світової війни (1939 – 1945) за межі сучасної території України.
Для учнів южноукраїнської загальноосвітньої школи № 2 та Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» було проведено лекції з застосуванням сучасних мультимедійних технологій. Зокрема, відвідувачам було продемонстровано уривок з документального радянсько-американського фільму «Невідома війна» 1978 року, де йшлося про перебіг визвольних бойових дій за територію України.
Під час зустрічі до слова було запрошено учасників бойових дій, ветеранів Другої світової війни 1939 – 45 років Євгенію Пустовойт та Федора Виноградова. Мали нагоду привітати шкільну молодь почесні члени Ради ветеранів війни, праці та Збройних Сил Лариса Баликіна, Віктор Петриченко, Галина Лобанова, Володимир та Галина Пономарьови.
Також, відвідувачі познайомились з елементами озброєння, низкою фотокопій світлин, нагород, відзнак, ювілейних й пам’ятних медалей, історичних документів, особистих речей та елементів одягу безпосередніх учасників бойових дій у Другій світовій війні 1939-45 років, які експоновано в постійній виставці «1418 днів подвигу і слави».
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...