Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
21 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Нікітіної Я.О. У роботі взяли участь 8 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 14 осіб загального складу, начальники управлінь, служб та відділів місцевого самоврядування, засоби масової інформації.
До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 13 основних питань та 1 додаткове питання. Членами виконавчого комітету розглянуто та прийнято зі змінами 12 рішень, 2 рішення не прийнято. Основними є такі питання: «Про затвердження мережі та контингенту позашкільних навчальних закладів міста Южноукраїнська на 2015-2016 навчальний рік», «Про створення розрахунково-аналітичної групи, затвердження її персонального складу та Положення про неї», «Про створення збірних пунктів евакуації населення, яке не є мешканцями міста Южноукраїнська», «Про затвердження посадового складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради та Положення про неї», «Про надання згоди на списання необоротних матеріальних активів з балансу управління освіти Южноукраїнської міської ради», «Про затвердження списку дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування у IV кварталі 2015 року», «Про внесення змін до Порядку використання коштів з міського бюджету на надання матеріальної допомоги окремим категоріям громадян на лікування та вирішення соціально-побутових проблем», «Про організацію харчування окремих категорій громадян та надання їм адресної допомоги в натуральному вигляді у 2016 році», «Про надання матеріальної допомоги», «Про надання жилих приміщень», «Про переведення з нежитлового фонду до житлового приміщення №№ 147,148 житлового будинку № 5 на проспекті Леніна», «Про взяття на квартирний облік».
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...