![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
20 жовтня відбулася зустріч робочої групи Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з військовослужбовцями – учасниками антитерористичної операції та членами їх сімей.
У складі робочої групи працювали: провідний спеціаліст відділу організаційно-правової та кадрової роботи Миколаївського обласного ЦСССДМ – Конюкова Маріанна, головний спеціаліст відділу надання державної допомоги Депертаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації – Вагіна Юлія, заступник начальника медичної частини Миколаївського обласного шпиталю ветеранів Великої Вітчизняної війни – Підручний Михайло та психолог громадської організації «Миколаївська психологічна кризова служба» - Іванова Олена.
Члени робочої групи ознайомили демобілізованих військовослужбовців - учасників АТО, членів їх сімей та волонтерів з можливістю проходження медичного обстеження, стану здоров’я, протезування, санаторно-курортного лікування та реабілітації, надання психологічної допомоги, порядком оформлення й отримання житлових субсидій.
Також, у приміщенні Южноукраїнського міського ЦСССДМ демобілізовані військовослужбовці - учасники АТО мали змогу отримати індивідуальні консультації психолога громадської організації.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...