![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
З 12 по 16 жовтня на Южно-Українському енергокомплексі працювала комісія Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом», яка підтвердила готовність підприємства до несення навантаження в період осінньо-зимового максимуму 2015-16 рр.
Членами інспекційної перевірки було позитивно оцінено підготовку персоналу, стан технологічного устаткування, трубопроводів, арматури, електротехнічного обладнання, внутрішніх систем опалювання, теплопостачання, вентиляції, будівель, споруд і підземних комунікацій тощо. Проаналізовано виконання заходів з підвищення надійності енергоблоків, якості ремонтів основного технологічного устаткування, забезпечення ядерним паливом. З 86 запланованих заходів на момент перевірки южно-українськими атомниками було виконано 82. За рештою ще не підійшов термін реалізації.
«Комісія за участі інспекції з електричних мереж виявила готовність Южно-Української електростанції та комплексу в цілому до проходження осінньо-зимового періоду з урахуванням деяких зауважень, - прокоментував підсумки інспекційної перевірки директор Департаменту супроводу та ремонту ДП НАЕК «Енергоатом» і голова комісії Сергій Богданов. - Особливу увагу членів комісії, у складі якої автономно працював представник Південної енергосистеми України, було приділено роботі електротехнічного устаткування та готовності схеми видачі потужності станції в енергомережу країни, що на сьогодні є важливим». С. Богданов, який минулого року вже бував з інспекцією на ЮУАЕС, зазначив також позитивну і злагоджену роботу колективу атомної станції в період проходження перевірки.
Кампанія підготовки до несення енергоблоками навантажень в осінньо-зимовий період є складовою процедур гарантування безпеки атомних електростанцій, регламентованих вітчизняним законодавством і стандартами МАГАТЕ.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...