![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
16 жовтня відбулася нарада з питань організації взаємодії органів місцевого самоврядування, органів внутрішніх справ, територіальної виборчої комісії, дільничих виборчих комісій під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної.
На засіданні були присутні заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Судаков, начальник Южноукраїнського МВ УМВС України в Миколаївській області Юрій Мельніков, заступник начальника Южноукраїнського МВ УМВС України в Миколаївській області Олег Фесенко, начальник відділу в м. Южноукраїнську УСБУ в Миколаївській області Олександр Філоненко, заступник голови територіальної виборчої комісії Людмила Бондар, голови дільничних виборчих комісій, директор машино-будівного ліцею Сергій Невідомий, заступник директора ПК «Енергетик» Сергій Гур’янов та інші представники управлінь, відділів міської ради, комунальних підприємств міста.
На засіданні розглядалися питання матеріально-технічного забезпечення підготовки і проведення місцевих виборів та стан готовності дільничних виборчих комісій на 16.10.2015. Також, обговорювалися спільні заходи із забезпечення безпеки під час виборчого процесу.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...