Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
13 жовтня 2015 року у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулось офіційне відкриття експозиції «Захисникам України – слава!» до Дня захисника України.
Головною метою заходу було вшанування українського війська, що боронило й боронить незалежність та територіальну цілісність нашої держави, сприяння патріотичному вихованню шкільної молоді та громади міста.
На захід завітали учасники бойових дій - представники Южноукраїнської міської спілки ветеранів, учасники АТО та громадської організація «Воїни антитерористичної операції», члени ради ветеранів війни, праці та Збройних Сил України, Южноукраїнської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), волонтери благодійного фонду «Мирне небо», члени козацьких організацій міста, вихованці комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради», учні загальноосвітньої школи №4, представники ЗМІ міста та усі охочі.
До слова було запрошено голову ради ветеранів міста В’ячеслава Громенка, очільника спілки ветеранів Афганістану Володимира Венгера та голову організації учасників АТО Віталія Фуколяка.
До уваги відвідувачів було представлено ряд унікальних світлин з передової, наданих безпосередніми учасниками антитерористичної операції 2014 – 2015 років. Також, відбулась презентація нових експонатів для постійної виставки «Історія Бузького Гарду».
Щиро дякуємо за допомогу в організації експозиції воїнам АТО та благодійному фонду "Мирне небо".
Виставка триватиме до 13 листопада 2015 року.
Запрошуємо усіх охочих!
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...