![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
На каскаді ГЕС-ГАЕС Южно-Українського енергокомплексу добігає кінця процес очищення відвідного каналу Олександрівської гідроелектростанції. Станом на 1 жовтня виконано більше 80% загального обсягу робіт.
Під час будівництва ОГЕС у 1996 році очищення відвідного каналу через низку обставин не було виконано в повному проектному обсязі. У діапазоні існуючих на сьогодні рівнів верхнього та нижнього б'єфів, відповідно до заводської характеристики, кожен з двох агрегатів гідроелектростанції мав би видавати активну потужність 5,2-5,7 МВт. Проте реально можливе навантаження усі ці роки складало максимум 4,5 МВт. «Імовірною причиною втрати потужності є наявність кам'яного кряжу у відвідному каналі ОГЕС, - пояснює начальник виробничого відділу управління капітального будівництва ВП ЮУАЕС Юрій Явтушенко. – Під час роботи одного гідроагрегату рівень води в нижньому б'єфі підвищується на
Критично низька водність річки Південний Буг у період літньої межені цього року призвела до неможливості роботи Олександрівської ГЕС (з 3 липня агрегати станції зупинено). Період вимушеного простою було вирішено використати для проведення планових ремонтів на гідроагрегатах, а також для очищення відвідного каналу станції. У попередні роки, за нормального водонасичення річки, виконання таких робіт було вкрай складним, оскільки для їх проведення відвідний канал має бути повністю осушений. Нинішнє маловоддя дозволило це зробити. Відвідний канал відсічено від ріки тимчасовою греблею, для автомобільного транспорту, що вивозить породу, організовано два з'їзди, для відкачування води з котловану сплановано спеціальний приямок. Кам'яні брили дробляться ударною гідроклиновою установкою з попереднім свердлінням у скелі вертикальних свердловин.
Роботи тривають півтора місяці. Повністю закінчити видалення кам'яного кряжу планується до 15 жовтня. Загальний об'єм гранітної породи, що розчищається, складає
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...