![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
30.09.2015 у залі засідань управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулася зустріч з учасниками антитерористичної операції за участю голови громадської організації «Воїни антитерористичної операції» та керівництва управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради.
Вступне слово було надано Віталію Фуколяку, який звернувся до учасників антитерористичної операції з основних питань, пов’язаних з присвоєнням статусу учасника бойових дій.
Зустріч проходила у форматі діалогу, кожен з присутніх міг узяти слово, поставити запитання, тим самим безпосередньо долучившись до обговорення найважливіших питань сьогодення для учасників бойових дій антитерористичної операції. Порядок денний налічував три питання, які, в основному, стосувалися пільг та компенсацій з міського та державного бюджету, а також гарантій соціального захисту відповідно до трудового законодавства. Зокрема, Неля Кучеренко розповіла про можливість отримання санаторно-курортного лікування, а Олена Філонова, у свою чергу, ознайомила присутніх з порядком надання додаткової оплачуваної відпустки учасникам бойових дій та порядком проходження підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації за робітничими професіями з метою соціальної та професійної адаптації учасників АТО.
Колишні військовослужбовці досить активно приймали участь, ділились своїми переживаннями з приводу тих чи інших питань, а спеціалісти управління, у міру своїх повноважень, надавали чіткі відповіді на них, або ж скеровували до інших установ з метою вирішення конкретних питань.
Закінчуючи зустріч, керівництво управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради оголосило подяку організаторам зустрічі та самим учасникам антитерористичної операції за участь, а вони, у свою чергу, подякували доповідачам за цікаву, а найважливіше – корисну інформацію для них, за небайдужість працівників установ соціального захисту та законодавчо-інформаційну допомогу на особистих прийомах.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...