![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
24 вересня відбулася 73 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням секретаря Южноукраїнської міської ради Дмитра Мірошника.
У пленарному засіданні взяли участь 25 депутатів Южноукраїнської міської ради, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, начальник Южноукраїнського міського управління юстиції Василь Дробот, прокурор міста Южноукраїнська Олег Коцюба, мешканці міста та засоби масової інформації.
На засіданні міської ради внесено зміни до бюджету міста Южноукраїнська на 2015 рік та затверджено Положення про відкритий конкурсний відбір виконавців робіт, надавачів послуг та постачальників товарів, що здійснюються за рахунок коштів бюджету міста Южноукраїнська з метою підвищення довіри до органів місцевого самоврядування.
Депутати міської ради заслухали та взяли до відома інформацію директора комунального книготорговельного підприємства «Кобзар» Марії Дроздової про стан, перспективи діяльності та заходи щодо виходу зі скрутного фінансового стану комунального книготорговельного підприємства «Кобзар».
Міська рада затвердила склад комісії з формування списку народних засідателів Южноукраїнського міського суду Миколаївської області, яка відповідно до законодавства буде формувати список народних засідателів Южноукраїнського міського суду Миколаївської області.
Також, міською радою прийняті рішення про приватизацію житла, розміщення стаціонарної тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, а також рішення з питань врегулювання земельних відносин у місті.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...