![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
22 вересня 2015 року в залі засідань управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбувся семінар на тему: «Актуальні питання трудового законодавства» та надання житлових субсидій. Засідання пройшло за участю представників управління праці та соціального населення Южноукраїнської міської ради, виконавчої дирекції Миколаївського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління державної фіскальної служби у Миколаївській області та представників роботодавців міста.
Заступник начальника управління, начальник відділу праці Олена Філонова надала роз’яснення щодо порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.
Головні спеціалісти відділу праці ознайомили присутніх зі змінами, які відбулися в законодавстві України стосовно державних мінімальних гарантій з питань оплати праці, порядку проведення індексації грошових доходів населення, пільг учасникам антитерористичної операції відповідно до трудового законодавства, а також щодо необхідності внесення змін та доповнень до Колективних договорів.
Головний спеціаліст контрольно-ревізійного відділу виконавчої дирекції Миколаївського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Ірина Державець проінформувала про зміни до Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.
Начальник відділу державних соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Любов Демчевська ознайомила з порядком надання житлових субсидій за спрощеною системою.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...