![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
Напередодні відзначення Дня туризму в Україні та з нагоди Дня фізичної культури і спорту, управлінням молоді, спорту та культури на міському пляжі організовано пригодницьку гру - туристично-спортивний квест «Дізнайся більше» для школярів молодших класів шкіл Южноукраїнська. Метою заходу була популяризація фізичної культури, спорту, туризму, рухливого способу життя та пропаганда здорового способу життя.
Дітей умовно поділили на п’ять команд. Кожну команду супроводжував командир в одязі певного кольору. По маршрутній карті діти шукали спортивні та туристичні пункти. На кожному пункті тренери, вчителі фізичної культури, тренери-викладачі ДЮСШ повинні були презентувати той вид спорту чи туристичний напрямок, який вони представляють. Головна умова - дати змогу дітям випробувати себе на кожному етапі.
Отже, під час заходу діти відвідали пункти: дзюдо, сімей-до карате, кіокушинкай карате, йоги. Долали навісну переправу зі спеціальною страхувальною системою на собі. Дізналися більше про те, як правильно збиратися в туристичні походи.
Наприкінці квесту, організатори заходу пригостили дітей справжньою туристичною кашею, приготовленою на багатті, та смачним чаєм.
Працівники рятувальної станції міського пляжу, з нагоди святкування Дня рятівника, для учасників квесту організували показовий виступ з рятування на воді.
У кінці заходу організатори роздали дітям інформаційні буклети з телефонами відділень ДЮСШ та секцій всіх громадських організацій спортивного напрямку, що є у місті.
Вважаємо, що такі заходи дозволять дітям обрати те, що їм до вподоби не лише почувши інформацію від дорослих, а й опираючись на власні відчуття, емоції, спробувавши свої сили у запропонованих видах спорту, туризму.
В майбутньому управління молоді, спорту та культури планує продовжити практику проведення таких туристично-спортивних заходів, у яких діти прийматимуть найактивнішу участь. Сподіваємось, що єдиний у місті Южноукраїнську клуб спортивного туризму, альпінізму, скелелазіння і спортивного орієнтування «Азимут» винайде можливість приєднатись до організації подібних заходів.
Управління молоді, спорту та культури висловлює подяку в організації вчителям ЮЗШ №1 ім. Захисників Вітчизни Юрію Головатому та ЮЗШ№4 Юрію Макаренку, директору ЮДЮСШ Оксані Тімашковій, тренеру – викладачу Михайлу Прокоф’єву, голові обласній федерації сімей-до карате, кіокушинкай карате Олегу Вітковському, інструктору-методисту ДЮСШ Олені Рогожинській та працівникам управління освіти.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...