![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
15 вересня в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання консультативно-дорадчого органу (колегії) під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад.
Під час засідання розглянуті наступні питання: стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості на підприємствах м.Южноукраїнська, стан укладання колективних договорів, про роботу щодо запобігання виробничого та невиробничого травматизму, затвердження рішень комісії оперативного реагування № 31-35, затвердження складу щомісячного продовольчого набору у вересні 2015 року, затвердження складу разового продовольчого набору у вересні 2015 року, виділення матеріальної допомоги з міського бюджету на жовтень 2015 року, забезпечення приладами обліку гарячої та холодної води, забезпечення продовольчим набором з нагоди Дня партизанської слави, виділення матеріальної допомоги з державного бюджету у вересні 2015 року.
Розглянувши заяви та врахувавши усі обставини та матеріальний стан громадян, які звернулися до управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, були прийняті відповідні рішення.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...