Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
9 вересня на другому енергоблоці Южно-Української АЕС розпочато процес наладки модернізованої системи нормальної експлуатації турбінного відділення (СНЕ ТВ). Роботи виконують фахівці Кузнецовського налагоджувально-монтажного підприємства «Електропівденмонтаж» і цеху теплової автоматики та вимірювань (ТАВ) ЮУАЕС, шеф-монтаж здійснюють представники фірм-виробників - науково-виробничих підприємств «Радій» (Кіровоград) і «Моноліт Енерго» (Харків). У роботах задіяно близько 300 фахівців.
Реконструкція системи контролю та управління СНЕ ТВ виконується в рамках підготовки до продовження експлуатації блоку №2 і включена до Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків АЕС України. Вона є однією з найбільш масштабних у перебігу поточної ремонтної кампанії. Об'єктом модернізації є обладнання, що контролює та обробляє всі параметри роботи турбінного відділення: температуру підшипників, підживлювальної води, металу, рівень у теплообмінниках, параметри турбіни (частоту обертання, вібрацію тощо), тиск у технологічному обладнанні другого контуру, положення регулюючих клапанів, засувок і т. ін.
У процесі реконструкції стару систему, що відпрацювала 30 років, повністю оновлено. Замінено шафи програмно-технічного комплексу, планшети мнемосхем блочного щита управління, датчики та стенди контрольно-вимірювальних приладів, а також інше морально застаріле обладнання. Змонтовано більше
У числі переваг нової системи - можливості самодіагностування та аналізу подій. Канали надходження аналогової інформації тройовані, тобто кожен параметр вимірюється трьома датчиками, тож навіть вихід з ладу одного з них не призведе до відмови системи чи каналу вимірювань. Характеризуючи нове обладнання, начальник цеху ТАВ ЮУАЕС Михайло Васильченко підкреслює: «Всі функції, які було закладено під час проектування, тут реалізовані. Це, перш за все, допомога операторам, які ведуть безперервне спостереження за процесом, надання їм нової додаткової інформації. Вона легша для читання, її більше за обсягом, виходячи з чого можна якісніше вести технологічний процес».
За інформацією М.Васильченка, наладка нового обладнання триватиме до пуску блоку. Минулого року аналогічну масштабну модернізацію пережила система нормальної експлуатації реакторного відділення другого енергоблоку. Свого часу такі ж роботи в розрізі підготовки до надпроектної експлуатації було виконано на першому блоці-мільйоннику станції. Сьогодні фахівці АЕС констатують відмінну роботу нових систем.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...