![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
9 вересня депутати Доманівської районної ради на ХХХV позачерговій сесії 6-го скликання погодили «Заяву про наміри щодо підвищення нормального підпірного рівня (НПР) Олександрівського водосховища до позначки
У рамках обговорення винесеного на розгляд питання депутати заслухали інформацію фахівців-гідроенергетиків про критичну ситуацію, що склалася через надзвичайну маловодність річки Південний Буг. Було наголошено на тому, що витрати води в річці зменшились до рівня
У виступах присутніх на сесії звучало: підтримка Заяви про наміри ВП ЮУАЕС щодо підвищення рівня водосховища вкрай важлива для всієї громади Миколаївської області; у рамках проекту буде вирішено не лише питання енергозабезпечення, а й реалізовано цілу низку заходів програми соціального партнерства. Так, з початку відновлення будівництва ТГАЕС (протягом 2001-2014 рр.) Миколаївщина отримала понад 160 мільйонів гривень, які було направлено на розвиток інфраструктури регіону.
Після ретельного обговорення за узгодження Заяви про наміри з 24 присутніх депутатів проголосував 21, троє – утримались, тих, хто висловився проти не було. Раніше зазначений документ узгодили представники Южноукраїнської міської ради, райрад Арбузинського та Вознесенського районів. Рішення доманівських депутатів завершило процес погодження Заяви про наміри южно-українських гідроенергетиків щодо підняття НПР водосховища до позначки
Додатково:
Олександрівське водосховище входить до складу Южно-Українського енергетичного комплексу в якості нижнього водоймища Ташлицької ГАЕС. З 2010 року, коли рівень води у водоймі було піднято до позначки
Підняття рівня Олександрівського водосховища до позначки
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...