![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
7 вересня на Южно-Українській АЕС завершено другий етап робіт зі щорічної планової повірки* блоків детектування гамма-випромінювання автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки (АСКРО), встановлених на проммайданчику та в населених пунктах 30-кілометрової зони спостереження АЕС.
Повірку проводило ДП «Миколаївський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації», для її виконання блоки детектування було демонтовано, доставлено на майданчик атомної станції, повірено та повернуто на штатні місця.
Усі блоки детектування успішно пройшли процедуру повірки, про що ВП ЮУАЕС видано Свідоцтво встановленого зразка.
Нагадуємо, що в рамках першого етапу в червні виконано повірку блоків детектування, встановлених у населених пунктах: м. Южноукраїнськ (СК «Олімп»), ремонтно-механічний завод ВП «Атоменергомаш», смт Олександрівка, смт Костянтинівка, с. Акмечетські ставки, с. Кузнецово, с. Іванівка, с. Новоселівка та с. Бузьке.
У рамках другого етапу проведено повірку блоків детектування в м. Южноукраїнськ (лабораторія зовнішньої дозиметрії), м. Вознесенськ, смт Арбузинка, смт Доманівка, с. Благодатне, с. Агрономія.
Крім того, згідно зі встановленим графіком, проведено повірку вимірювачів радіаційного фону ВРФ-02, встановлених у населених пунктах 30-кілометрової зони спостереження АЕС: смт Доманівка, смт Арбузинка, смт Костянтинівка, с. Новоселівка, с. Акметческі ставки, с. Агрономія, с. Полянка, с. Благодатне, с. Новокрасне, с. Семенівка, промзона ЮУАЕС (відділення №1 28-ї філії Енергодарського теплично-овочевого комбінату ДП «Агроспецсервіс»).
* Повірка - обов'язкова метрологічна процедура, яка проводиться з метою підтвердження достовірності виконуваних вимірювань.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...