![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
За період з 25.08.2015 – 28.08.2015 до міського бюджету надійшло податків і зборів у сумі 2 724,4 тис.грн., в тому числі до загального фонду 2 721,6 тис.грн., до спеціального фонду 2,8 тис.грн.; із них 678,5 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 602,6 тис.грн.; податку на майно – 1 344,3 тис.грн., єдиного податку – 32,4 тис.грн.
За період з 25.08.2015 – 28.08.2015 з міського бюджету профінансовано видатки з урахуванням субвенцій з державного та обласного бюджетів в сумі 4 610,1 тис.грн. з них на: виплату заробітної плати – 1542,6 тис.грн., придбання продуктів харчування – 226,2 тис.грн., оплату енергоносіїв – 173,4 тис.грн., а також кошти в сумі 281,8 тис.грн. направлено на: оплату послуг банку, вивіз та складування сміття, заправку картриджів, висвітлення діяльності, технічне обслуговування технологічного і холодильного обладнання, поточний ремонт інженерних мереж, висвітлення в ЗМІ, поточний ремонт та технічне обслуговування автомобілів; на придбання: квітів, марок, конвертів, запасних частин та комплектуючих для автомобілів; відрядження; відшкодування коштів на придбання медикаментів окремій категорії громадян, компенсацію з надання пільг по квартплаті учасникам АТО, УБД та інвалідам І чи ІІ групи по зору; авторський нагляд за проведенням капітальних ремонтів покрівель житлових будинків за відповідними адресами; виконання робіт по капітальному ремонту 11 ліфтів за відповідними адресами з урахуванням технічного нагляду; придбання та оплату автопослуг по завезенню піску на дитячі майданчики, розташовані на прибудинкових територіях; стипендію та премію «Кращий освітянин року», допомогу на поховання деяких категорій осіб, матеріальну допомогу малозабезпеченим громадянам міста згідно рішення МВК, відшкодування проїзду хворим на туберкульоз, відшкодування коштів на харчування донорів, матеріальну допомогу онкохворим. За рахунок коштів субвенцій з обласного бюджету проведено видатки в сумі 2 386,1 тис.грн. на: виплату заробітної плати медичним працівникам в сумі 985,7 тис.грн. та працівникам освіти в сумі 1147,8 тис.грн.; пільги окремій категорії громадян на оплату житлово-комунальних послуг – 1,5 тис.грн.; компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян в сумі 16,7 тис.грн.; пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в сумі 14,2 тис.грн.; допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами, на догляд за дитиною віком до 3-х років; одноразову допомогу при народженні дитини; допомогу по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 220,2 тис.грн.
За вказаний період до державного бюджету перераховано кошти реверсної дотації в сумі 763,3 тис.грн.
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...