Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Заробітна плата та її виплати по місту Южноукраїнську за січень–червень 2015 року
AA

Заробітна плата та її виплати по місту Южноукраїнську за січень–червень 2015 року

               Відділ статистики у місті Южноукраїнську повідомляє, що за січень–червень 2015 року середньооблікова кількість штатних працівників по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 осіб і більше, складала 12041 особу, що менше на 226 осіб (1,8%) ніж за січень–червень 2014 року. Середньооблікова кількість штатних працівників по місту становила 5,8% від кількості штатних працівників по Миколаївській області. 

Cередньомісячна заробітна плата одного штатного працівника за січень–червень 2015 року складала 7160,17 грн. та у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшилась на 8,1%. Рівень заробітної плати по місту перевищував у 5,9 раза законодавчо встановлені державні соціальні гарантії (мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум для працездатної особи – 1218,00 грн.) та майже в 2 рази середній показник по Миколаївській області (3672,42 грн.).

Упродовж січня–червня 2015 року адміністрації деяких підприємств продовжували практику застосування вимушеної неповної зайнятості. Так, кількість працівників, які з економічних причин працювали у режимі неповного робочого дня (тижня) становила 441 особу, або 3,7% середньооблікової кількості штатних працівників. Водночас, відпустки без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт) адміністрації підприємств не надавали.

Згідно наданих державних статистичних спостережень з праці (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств і у фізичних осіб-підприємців) сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 липня 2015 року складала 14,3 тис.грн., в той час, як на 1 січня 2015 року заборгованість по місту не була зафіксована.

            Водночас, у порівнянні з 1 червня п.р. заборгованість зменшилась на 23,9 тис.грн. (62,6%). 

        Вся сума боргу сконцентрована на суб’єктах господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом.

Читайте також

Взяли участь у комісійному відвідуванні сімей

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 р. № 859 «Деякі питання...

Ветерани війни та їхні сім’ї можуть отримати безоплатно допомогу юриста для вирішення правових питань

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Як отримати таку допомогу? Детальніше про це — в картках. Збірка для військовослужбовців і...

До уваги жителів громади!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

На офіційний сайт Южноукраїнської міської ради та її виконавчих органів надійшла електронна петиція...

Зарахування військової служби до стажу роботи, що дає право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області

Відповідно до ст. 8 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та чл...