![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
Відділ статистики у місті Южноукраїнську повідомляє, що за січень–червень 2015 року середньооблікова кількість штатних працівників по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 осіб і більше, складала 12041 особу, що менше на 226 осіб (1,8%) ніж за січень–червень 2014 року. Середньооблікова кількість штатних працівників по місту становила 5,8% від кількості штатних працівників по Миколаївській області.
Cередньомісячна заробітна плата одного штатного працівника за січень–червень 2015 року складала 7160,17 грн. та у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшилась на 8,1%. Рівень заробітної плати по місту перевищував у 5,9 раза законодавчо встановлені державні соціальні гарантії (мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум для працездатної особи – 1218,00 грн.) та майже в 2 рази середній показник по Миколаївській області (3672,42 грн.).
Упродовж січня–червня 2015 року адміністрації деяких підприємств продовжували практику застосування вимушеної неповної зайнятості. Так, кількість працівників, які з економічних причин працювали у режимі неповного робочого дня (тижня) становила 441 особу, або 3,7% середньооблікової кількості штатних працівників. Водночас, відпустки без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт) адміністрації підприємств не надавали.
Згідно наданих державних статистичних спостережень з праці (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств і у фізичних осіб-підприємців) сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 липня 2015 року складала 14,3 тис.грн., в той час, як на 1 січня 2015 року заборгованість по місту не була зафіксована.
Водночас, у порівнянні з 1 червня п.р. заборгованість зменшилась на 23,9 тис.грн. (62,6%).
Вся сума боргу сконцентрована на суб’єктах господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом.
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...