![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
11 серпня на Южно-Української АЕС розпочинається другий етап робіт зі щорічної планової повірки* блоків детектування гамма-випромінювання автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки (АСКРО), встановлених на проммайданчику та в населених пунктах 30-кілометрової зони спостереження АЕС.
Перевірку проводить ДП «Миколаївський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації», для її виконання блоки детектування буде демонтовано та доставлено на майданчик атомної станції.
Процес повірки розділено на два етапи: перший етап був виконаний у червні, другий буде реалізовано до кінця серпня. Це дозволяє здійснювати безперервне спостереження за станом радіаційної обстановки на промисловому майданчику ВП ЮУАЕС та у зоні спостереження атомної станції в період повірки.
Другому етапу повірки підлягають блоки детектування, встановлені в населених пунктах: м. Южноукраїнськ (лабораторія зовнішньої дозиметрії ЮУАЕС), смт Арбузинка, с. Благодатне, с. Агрономія, м. Вознесенськ, смт Доманівка.
У цей же період, відповідно до затвердженого графіка, буде проводитися планова повірка вимірювачів радіаційного фону ВРФ-02, встановлених у населених пунктах 30-кілометрової зони спостереження АЕС: с. Новоселівка, с. Акмечетські ставки, с. Агрономія, смт Доманівка, с. Полянка, с. Благодатне, с. Костянтинівка, смт Арбузинка, с. Новокрасне, с. Семенівка, промзона ЮУАЕС (відділення №1 28-ї філії Енергодарського теплично-овочевого комбінату ДП «Агроспецсервіс»).
Після проведення повірки блоки детектування буде повернуто на штатні місця, про що буде повідомлено додатково.
* Повірка - обов'язкова метрологічна процедура, яка проводиться з метою підтвердження достовірності виконуваних вимірювань.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...