![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що з 1 липня 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї». Пільги деяким категоріям громадян надаються за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на 1 особу за попередні 6 місяців не перевищує величини доходу, що дає право на податкову соціальну пільгу (1710,00 грн.)
Якщо Ви або члени Вашої родини, які користуються пільгами, працюєте, навчаєтесь, одержуєте доходи від підприємницької діяльності або є непрацюючими працездатними особами, з метою визначення права на отримання пільг Вам необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: б-р Цвіточний, 4, кабінети № 2 або № 6.
При собі необхідно мати: паспорт; ідентифікаційний код Ваш та членів Вашої родини; довідки про доходи Ваші та членів Вашої родини (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за попередні 6 місяців; у випадку відсутності доходів – документи, що підтверджують їх відсутність.
Якщо із доходів у Вас тільки пенсія або соціальна допомога, звертатися до управління немає потреби – всі розрахунки щодо визначення права користування пільгами на житлово-комунальні послуги будуть виконані автоматично.
Для пільгової категорії «Діти війни» - середньомісячний дохід розраховується по кожному пільговику окремо, без врахування членів сім’ї.
Інвалідам війни, учасникам бойових дій, чорнобильцям 1 та 2 категорії, реабілітованим особам, ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ, цивільного захисту - пільги, як і раніше, будуть надаватися без урахування доходів.
Додаткова інформація за тел. 5-44-66 або 5-65-36.
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...