![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
30 липня відбулася 69 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням секретаря Южноукраїнської міської ради Дмитра Мірошника.
У пленарному засіданні взяли участь 25 депутатів Южноукраїнської міської ради, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Судаков, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, начальник Южноукраїнського міського управління юстиції Василь Дробот, прокурор міста Южноукраїнська Олег Коцюба, мешканці міста та засоби масової інформації.
Міська рада затвердила звіт про виконання бюджету міста Южноукраїнська за І півріччя 2015 року, Концепцію розвитку освіти міста Южноукраїнська на період до 2020 року, міську Програму розвитку освіти в місті Южноукраїнську на 2016-2020 роки та Порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад.
Депутати міської ради надали згоду на добровільне об’єднання територіальної громади міста Южноукраїнська Миколаївської області з територіальними громадами селища Костянтинівка і села Бузьке Арбузинського району Миколаївської області та делегування представника до спільної робочої групи.
Врахувавши результати громадського обговорення депутатами міської ради прийняті рішення про відмову у наданні згоди на добровільне об’єднання територіальної громади міста Южноукраїнська Миколаївської області з територіальними громадами сіл Семенівка, Остапівка, Булацелове Арбузинського району Миколаївської області та про відмову у наданні згоди на добровільне об’єднання територіальної громади міста Южноукраїнська Миколаївської області з територіальними громадами сіл Іванівка, Панкратове Арбузинського району Миколаївської області.
Внесено зміни до бюджету міста Южноукраїнська на 2015 рік та до персонального складу виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради.
Прийняті рішення щодо структури та чисельності виконавчих органів Южноукраїнської міської ради та визначено чисельність адміністраторів Центру надання адміністративних послуг.
Також, міською радою прийняті рішення про приватизацію житла, присвоєння поштових адрес, розміщення пересувних тимчасових споруди для провадження підприємницької діяльності, а також рішення з питань врегулювання земельних відносин у місті.
Прокурор міста Южноукраїнська Олег Коцюба доповів про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території міста Южноукраїнська.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...