Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулось чергове засідання громадської ради
AA

Відбулось чергове засідання громадської ради

28 липня 2015 року у великому залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулось чергове засідання громадської ради при міському голові. Проводила засідання голова громадської ради при міському голові Нестеренко Інга Вікторівна. 

У роботі взяли участь 9 членів громадської ради із 12 осіб загального складу. Засідання відбулося за участю заступника міського голови Судакова Д.С., директора КП СКГ Ніколаєнко О.О. та представника Южноукраїнського МВ УМВС України в Миколаївській області Фесенко О.В.

До порядку денного засідання було включено 5 питань:
1. Моніторинг роботи комунального підприємства «Служба комунального господарства» (стан виконання статутних завдань, якість надання послуг (робіт), відповідність тарифів та ін.).
2. Звіт про стан виконання міської програми «Охорона тваринного світу та регулювання чисельності бродячих тварин в місті Южноукраїнськ на 2012 – 2016 роки» - доповідач КП СКГ.
3. Стан реалізації міської програми розвитку дорожнього руху та його безпеки в місті Южноукраїнськ на 2013 – 2017 роки - доповідач КП СКГ.
4. Звіт про стан виконання комплексної Програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян в м. Южноукраїнськ на 2011-2015 роки та інші актуальні питання - доповідач Южноукраїнський МВ УМВС України в Миколаївській області.
5. Різне.

Запрошені представники відповідали на всі запитання, які цікавили членів громадської ради.

За результатами проведеного засідання були надані відповідні доручення. 

Читайте також

Очікувані зміни в рамках реформи

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка

Створення ліцеїв – це вимога реформи, яка триває в Україні, для впровадження профільної старшо...

Безпека під час відпочинку на воді

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

Відпочиваючи на воді, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку...