![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
21.07.2015 робочою групою з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у місті Южноукраїнську у складі представників управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, управління Пенсійного фонду України в місті Южноукраїнську Миколаївської області, Южноукраїнського міського центру зайнятості, управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради, фінансового управління Южноукраїнської міської ради та Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції державної Фіскальної служби у Миколаївській області здійснено інформаційний рейд з питань легальної зайнятості 19-ти суб’єктів підприємницької діяльності шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з даного питання.
За результатами інформаційного рейду, членами робочої групи розповсюджено 152 буклети з наступних питань: «Наслідки нелегалізованої зайнятості для роботодавців та найманих працівників», «Трудовий договір як основа соціального захисту працівника», «Мінімальна заробітна плата у 2015 році», «Компенсація роботодавцю фактичних витрат, пов’язаних зі сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», «Порядок оформлення куточка споживача», «Подання звітності в електронному вигляді», «Права та обов’язки платників податків та контролюючих органів», «Відповідальність за порушення законодавства про працю», «Порядок подання звітності роботодавцями до державної служби зайнятості», «Легалізація заробітної плати».
Робота у даному напрямку триватиме і надалі.
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...