![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
16 липня о 18.00 відбулася чергова зустріч посадових осіб місцевого самоврядування з мешканцями будинків по вул. Набережна Енергетиків, 35, вул. Набережна Енергетиків, 27, бул. Шевченка, 6, бул. Шевченка, 8, бул. Шевченка, 12, Енергобудівників, 3, вул. Набережна Енергетиків, 29, бул. Шевченка, 10.
На зустрічі обговорювали питання можливого добровільного об’єднання територіальних громад та перейменування назв вулиць та проспектів міста.
В обговореннях прийняв участь Костянтинівський селищний голова Коляда М.В.
Мешканці негативно ставляться до перейменування вулиць та проспектів міста. Пропозицію об’єднання територіальної громади міста з Костянтинівською селищною радою більшість громадян підтримують.
Під час обговорення проведено опитування мешканців щодо добровільного об’єднання територіальних громад та перейменування назв вулиць та проспектів міста.
16 липня о 19.00 відбулася чергова зустріч мешканців будинків по просп. Леніна, 22, просп. Леніна, 24, вул. Енергобудівників, 6, вул. Молодіжна, 7, вул. Молодіжна, 5, вул. Набережна Енергетиків, 37, Енергобудівників , 4, вул. Молодіжна, 7а, вул. Енергобудівників, 2 з керівництвом міста щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад та перейменування назв вулиць та проспектів міста.
Секретар міської ради Мірошник Д.М. та Костянтинівський селищний голова Коляда М.В. відповіли на запитання присутніх щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад. Обговорювалися пропозиції перейменування назв вулиць та проспектів міста.
Мешканці негативно ставляться до перейменування вулиць і проспектів міста. Пропозицію об’єднання територіальної громади міста з Костянтинівською селищною радою більшість громадян підтримують.
Під час обговорення проведено опитування мешканців щодо добровільного об’єднання територіальних громад та перейменування назв вулиць та проспектів міста.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...