![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
13.07.2015 в СМСЧ-2 пройшла зустріч колективу медсанчастини та керівництва міста на чолі з секретарем Южноукраїнської міської ради Мірошником Д.М., за участі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Нікітіної Я.О., начальника фінансового управління Гончарової Т.О.
На зустрічі було розглянуто питання удосконалення надання медичної допомоги жителям міста в сучасних реаліях обмеженого фінансування. Наголошені проблеми недостатнього забезпечення медико-санітарної частини коштами на виплату заробітної плати, придбання медикаментів, харчування хворих та відсутність коштів на оплату послуг, придбання паливно-мастильних матеріалів та інше.
У своєму виступі Шикерська В.Л. націлила міську владу на збереження спеціалізації СМСЧ-2. Начальник медсанчастини Стахорська О.В. доповіла про заходи щодо вже проведеної оптимізації витрат на утримання закладу, у тому числі зменшення виплат на фонд оплати праці на суму 2,5 млн.грн.
Подякувала від імені колективу за надану фінансову допомогу з місцевого бюджету, взаєморозуміння, та готовність прийти на допомогу. Призвала керівництво міста та депутатський корпус до продовження співпраці щодо збереження якості та доступності надання медичної допомоги мешканцям міста.
Всі питання знайшли відгук в позиції міського голови та було заплановано виділити фінансування при наявності коштів за підсумками діяльності міста в І півріччі 2015 р.
Присутні працівники медсанчастини виступили проти передачі СМСЧ-2 з державної до комунальної власності.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...