![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
За період з 29.06.2015 – 03.07.2015 до міського бюджету надійшло податків і зборів до загального фонду 1 071,7 тис.грн. із них: податку на доходи фізичних осіб – 596,2 тис.грн., податку на майно – 119,5 тис.грн., єдиного податку – 35,6 тис.грн.
За період з 29.06.2015 – 03.07.2015 з міського бюджету профінансовано видатки з урахуванням субвенції з державного бюджету в сумі 1 028,1 тис.грн. з них на: виплату заробітної плати – 23,7 тис.грн., оплату енергоносіїв – 22,7 тис.грн., а також кошти в сумі 957,1 тис.грн. направлено на: відрядження, публікацію оголошень в ЗМІ, обслуговування непобутового холодильного, вентиляційного та іншого електрообладнання, технічний огляд транспортних засобів, медичний огляд та інструктаж водіїв, заправку картриджів; придбання вимірювальних та контрольних приладів (лічильників); відшкодування за медикаменти окремій категорії осіб, відшкодування за проїзд окремій категорії громадян, перевезення пільгової категорії громадян на міському дачному маршруті; утримання об’єктів благоустрою; підтримку КУ «Інформаційне агенство «Контакт» в частині виплати заробітної плати та часткової оплати послуг друку газети; виконання робіт по утриманню проїзної частини міських доріг; дезінфекцію та винищування шкідиків; поточний ремонт цоколя; встановлення водостоків, ремонт покрівлі; експертизу кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт ганку з влаштуванням пандусу ЗОШ №4»; придбання та монтаж нового електронного годинника на фасаді ПК «Енергетик»; попередню оплату на придбання матеріалів для виконання капітального ремонту покрівель житлових будинків та встановлення критих зупинок; для виконання робіт з реконструкції господарсько-побутового колектору; авторський нагляд за реконструкцією самопливного колектору господарсько-побутових стоків ІІ-го мікрорайону. За рахунок субвенції з державного бюджету проведено видатки в сумі 24,6 тис.грн. на: компенсаційні виплати на пільговий проїзд окремій категорії громадян.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...