![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
Державна програма енергоефективності працює. 1841 позичальник, який до травня 2015 року скористався кредитом в Ощадбанку на придбання негазових котлів, отримав відшкодування частини кредитних коштів.
Для підтримки громадян у рамках реалізації державної програми енергозбереження уряд виділив понад 6,3 млн. грн. Це означає, що всі бажаючі утеплити своє помешкання за допомогою загальнонаціональної кредитної програми «Ощадний дім» неодмінно відчують підтримку держави та отримають компенсацію за кредитом.
Нагадаємо, що кредитування громадян за державною програмою енергозбереження стартувало в жовтні 2014 року. У 2014 році відшкодування за такими кредитами отримали 737 людей. Клієнтам погашено частину суми кредитів у загальному розмірі понад 2,4 млн. грн. бюджетних коштів.
У квітні 2015 року програму було розширено, завдяки чому люди отримали можливість придбавати в кредит не лише негазові котли, а й енергоефективне обладнання та матеріали, наприклад, радіатори опалення з терморегуляторами, вікна з двокамерними енергоефективними склопакетами, матеріали для проведення робіт з теплоізоляції зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів, теплові насоси тощо.
Кожному учаснику програми відшкодовується до 20% тіла кредиту на придбання котлів, альтернативних газовим, але не більше 5 тис. грн., та до 30% суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів, але не більше 10 тис. грн.
За довідками звертайтесь до будь-якого відділення Ощадбанку за тел.: (05136) 5-56-66 або в Контакт –центр за тел.: 0-800-210-800.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...