![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
6 липня о 18.00 біля школи мистецтв (вул.Миру, 11) відбулася перша зустріч посадових осіб місцевого самоврядування з мешканцями будинків: вул. Дружби Народів, 1, вул. Дружби Народів, 5, вул. Дружби Народів, 8, вул. Дружби Народів, 6, вул. Дружби Народів, 4, вул. Комсомольська, 3, вул. Миру, 9, вул. Миру, 11.
Метою зустрічі було обговорення можливого добровільного об’єднання територіальних громад та перейменування назв вулиць та проспектів міста.
На громадських обговореннях були присутні Костянтинівський селищний голова Коляда М.В. та Іванівський сільський голова Нуца В.П.
Під час обговорення проведено опитування мешканців щодо добровільного об’єднання територіальних громад та перейменування назв вулиць та проспектів міста.
6 липня о 19.00 відбулася друга зустріч мешканців будинків: вул. Дружби Народів, 17, вул. Дружби Народів, 15, вул. Дружби Народів, 11, вул. Миру, 16, вул. Дружби Народів, 10, Дружби Народів, 14, вул. Дружби Народів, 16, бул. Курчатова, 4, бул. Курчатова, 2, вул. Дружби Народів, 18, вул. Дружби Народів, 20, вул. Дружби Народів, 22, вул. Дружби Народів, 12 з керівництвом міста щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад та перейменування назв вулиць та проспектів міста.
Секретар міської ради Мірошник Д.М., Костянтинівський селищний голова Коляда М.В. та Іванівський сільський голова Нуца В.П. відповідали на запитання присутніх щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад. Обговорювалися пропозиції перейменування назв вулиць та проспектів міста. Мешканці негативно ставляться до перейменування вулиць та проспектів міста. Пропозицію об’єднання територіальної громади з Костянтинівською селищною радою більшість громадян підтримують. А з Іванівською сільською радою - частково.
Під час обговорення проведено опитування мешканців щодо добровільного об’єднання територіальних громад та перейменування назв вулиць та проспектів міста.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...