![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
21 червня воїни 79-ї окремої аеромобільної бригади отримали чергову допомогу від атомників - мікроавтобус Renault Master, придбаний спільними зусиллями профспілки ДП НАЕК «Енергоатом», колективу Южно-Української АЕС і добродійного фонду «Миротворець». Ця подія сталася в м.Миколаєві під час товариського матчу з футболу між командами ветеранів київського «Динамо» та десантниками, що проходив під девізом «Ми - за мир!». Делегацію НАЕК «Енергоатом», яка перед початком гри передала автомобіль військовим, представляли голова профспілки Компанії Олексій Лич, генеральний директор ВП ЮУАЕС Володимир Лісніченко, голова профспілки южно-українських атомників Володимир Лещотний і директор автотранспортного господарства (АТГ) ЮУАЕС Петро Форостяний.
«Мікроавтобусу провели першокласне техобслуговування, настелили нову підлогу, змінили внутрішній дизайн для найбільш зручного розміщення вантажів і пофарбували зовні, - повідомив директор АТГ, виконавчий директор добродійного фонду «Миротворець» Петро Форостяний. - Сьогодні фахівці автотранспортного господарства працюють також над придбаним нещодавно автомобілем УАЗ і над 6 одиницями техніки, що надійшла до нас на ремонт з 79-ї бригади. Оскільки техніка перебуває в поганому стані, для його виконання знадобляться великі кошти. Проте ми сподіваємося на підтримку колективу Южно-Української АЕС, який весь цей час допомагає миколаївським десантникам».
Мікроавтобус, що використовуватиметься на передовій для того, щоб доставляти першочергові вантажі в зону проведення АТО, - не єдина допомога атомників військовослужбовцям Національної Гвардії України, які виконують завдання з захисту державного суверенітету та територіальної цілісності країни на сході. У цей важкий час енергокомпанія та, зокрема, колектив Южно-Української АЕС не залишаються осторонь і активно вносять свою частку в загальну перемогу. Збір коштів на обмундирування, бронежилети, засоби першої необхідності, транспорт, ремонт бойової техніки на базі АТГ ВП ЮУАЕС і на передовій - усе це реальна допомога армії від южно-українських атомників.
Голова профспілкового комітету НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич підкреслив: «Автомобіль, який ми сьогодні передаємо нашим захисникам, - не перший і, думаю, не останній. НАЕК «Енергоатом» - соціально орієнтована Компанія, яка допомагає 28 батальйонам української армії».
Матч футбольних ветеранів з командою десантників відбувся в рамках щорічного турне, що здійснюється гравцями київського «Динамо». Минулого року такі товариські зустрічі пройшли в 38 містах 16 регіонів України. Майстрів українського футболу зустрічали Львів і Славутич, Волочиськ і Херсон, Київ і щойно звільнений від проросійських терористичних угрупувань Северодонецьк.
Керівник Асоціації ветеранів футболу м.Київа Віктор Хлус розповідав: «Ми намагаємося залучити до турне якомога більше гравців, які приносили славу «Динамо». Усі вони відповідально ставляться до своєї важливої мирної місії та охоче вирушають у чергове українське місто. Перед матчами відвідуємо школи, інтернати, проводимо майстер-класи з футболу. Трагічні події та загальне горе об'єднали нас».
У команді десантників змагалися солдати, прапорщики, сержанти, майори та підполковники - справжні бойові побратими. На футбольному полі учасники антитерористичної операції були рівними в званні заради мирного спортивного поєдинку.
Перед початком матчу генеральний директор Южно-Української АЕС Володимир Лісніченко від імені всього великого колективу атомників висловив глибоку повагу до подвигів обох команд - ратного подвигу миколаївських десантників і спортивного подвигу славних футболістів, - і жартома побажав «динамівцям» гідно програти воїнам. І був правий: цікавий та динамічний матч закінчився з рахунком 5:4 на користь десантників після серії пенальті, що були призначені слідом за бойовою «нічиєю» в основний час матчу.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...