![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
19 червня 2015 року, напередодні Дня медичного працівника в конференц-залі СМСЧ № 2 відбувся святковий концерт, присвячений Дню медичного працівника. В урочистостях взяли участь начальник СМСЧ № 2 Стахорська О.В, секретар міської ради Мірошник Д.М, заступник міського голови – Нікітіна Я.О, заст. генерального директору ВП „ЮУ АЕС” – Авраменко В.А, Бондаренко Д.А. – юрист ЦК «Атомпрофспілки АПС», начальник відділу охорони здоров’я ЮУ АЄС Хмільницького Г.В, Кваснєвський Є.А.
З нагоди професійного свята гості поздоровили колектив СМСЧ № 2 і виразили безмежну вдячність медикам за врятовані життя, за чуйні серця, за повернуте здоров'я мешканців нашого міста!
Медичний персонал привітала начальник СМСЧ № 2 Ольга Василівна Стахорська. Вона виразила величезні слова вдячності всьому колективу медико-санітарної частини, побажала колегам благополуччя, довголіття, родинного щастя й добробуту, мирного неба, творчих успіхів. 136 медичних працівників отримали подяки начальника СМСЧ № 2 з занесенням запису в трудову книжку.
Заст. начальника з медчастини Шикерська В.Л. отримала звання людина року в номінації «охорона здоров’я». Єгорова М.О. – лікар-дерматолог отримала почесну грамоту УОЗ МОДА. Від імені міського голови грамоти виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради отримали: Мазнікова І.Г. – заст. начальника з ОМР, Федорович Ю.В. – зав. пологовим відділенням, Качуровська Ж.Д. – зав. дитячою поліклінікою, Смілянська Н.М. – зав. жіночою консультацією, Слободянюк В.М. – лікар-проктолог, Барміна Ю.І. – лікар-стоматолог, Куропаткіна Т.О. – лікар-терапевт, Стахорська М.О. – лікар-ендоскопіст, Маліновська Є.В. – лікар-дерматолог, Федорович Л.Є. – лікар-терапевт.
До професійного свята підійшли дуже творчо – влаштували урочистий концерт.
Концертну програму підготував колектив СМСЧ № 2 та творчі колективи міста.
Святкування пройшло весело, медики в черговий раз підтвердили, що вони не тільки можуть займатися своїми безпосередніми справами – рятувати і берегти людські життя, але вміють відпочивати і веселитися.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...