Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
18 червня 2015 року в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання міського координаційного комітету з питань безпечної життєдіяльності населення. Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної за участю представників управлінь праці та соціального захисту населення, освіти, з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, житлово-комунального господарства та будівництва, молоді, спорту та культури, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Южноукраїнську, Южноукраїнського міського сектору Державної служби надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області, Миколаївського обласного комітету профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості, Южноукраїнської міської державної лікарні ветеринарної медицини.
На засіданні заслухали звіти начальника управління освіти Юрія Сінчука та начальника управління молоді, спорту та культури Нелі Захарко про підготовку місць дитячого відпочинку до початку оздоровчого сезону та прийняття заходів щодо попередження загибелі дітей на воді, охорони праці та безпеки життєдіяльності.
Заступник начальника управління - начальник відділу праці Олена Філонова ознайомила присутніх зі станом атестації робочих місць за умовами праці на підприємствах міста.
Головний інспектор Южноукраїнського міського сектору Державної служби надзвичайних ситуацій Олександр Бурлаченко доповів про забезпечення протипожежного захисту в житловому секторі міста.
Страховий експерт Ірина Чернишова проінформувала про те, що комісія з охорони праці на підприємстві – соціальний захист працюючих на виробництві.
За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...