![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
За період з 08.06.2015 – 12.06.2015 до міського бюджету надійшло податків і зборів у сумі 939,6 тис.грн., в тому числі до загального фонду 928,1 тис.грн., до спеціального фонду 11,5 тис.грн.; із них податку на доходи фізичних осіб – 787,6 тис. грн., податку на майно – 39,2 тис. грн., єдиного податку –77,1 тис. грн.
За період з 08.06.2015 – 12.06.2015 з міського бюджету профінансовано видатки з урахуванням субвенцій з державного та обласного бюджетів в сумі 9 465,2 тис.грн. з них на: виплату заробітної плати – 1 669,9 тис.грн., придбання медикаментів – 8,3 тис.грн., придбання продуктів харчування – 25,5 тис.грн., оплату енергоносіїв – 4,8 тис.грн., а також кошти в сумі 550,3 тис.грн. направлено на: відрядження, послуги банку та охорони, вивіз та складування сміття, технічний огляд транспортних засобів, медичний огляд водіїв, оплата некомуиованих каналів, автопослуги з постачання готової їжі, технічне обслуговування пожежної сигналізації, поховання безрідних, перевезення працівників, повірка лічильників та медичного облладнання, ремонт плоских покрівель ДНЗ №3, аванс на придбання матеріалів для поточного ремонту майстерень та коридору ЗОШ №4, експлуатаційні витрати, заправка та відновлення картриджів, обслуговування тривожної сигналізації, внутрішніх мереж та зовнішнього освітлення, страхування дітей; придбання парасолі від сонця та миючих засобів, підписка періодичних видань на ІІ півріччя 2015 року, придбання паливо-мастильних матеріалів для автомобілів швидкої допомоги, типографічної продукції та крейди; оплату тепловодопостачання та водовідведення окремій категорії громадян, оплату відряджень на змагання, відшкодування за медикаменти окремій категорії осіб, перевезення пільгової категорії громадян на міському дачному маршруті; підтримку КУ «Інформаційне агенство «Контакт» в частині фінансової допомоги на погашення кредиторської заборгованості по виплаті заробітної плати та часткової оплати послуг друку газети; придбання піску на міський пляж; впорядкування (планування грунту) полігону ТПВ; компенсація фізичним особам за червень 2015 року, щомісячна грошова допомога з міського бюджету окремій категорії громадян, надання одноразової допомоги дітям-сиротам; відшкодування проїзду хворим на туберкульоз; матеріальну допомогу онкохворим; участь дітей в олімпіадах, спортивних змаганнях та історично-краєзнавчих заходах; попередню оплату на придбання та монтаж нового електричного годинника на фасаді ПК «Енергетик»; придбання системного блоку та віконних решіток. За рахунок субвенцій з державного бюджету проведено видатки в сумі 7 206,4 тис.грн. на: виплату заробітної плати працівникам освіти – 3 229,8 тис.грн. та медичним працівникам в сумі 1059,4 тис.грн.; компенсаційні виплати на пільговий проїзд окремій категорії громадян в сумі 18,5 тис.грн.; допомогу сім’ям з дітьми, дітям-інвалідам, малозабезпеченим сім’ям, допомога по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 2500,1 тис.грн., на утримання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях – 39,1 тис.грн.; пільги на оплату послуг ЖКГ населенню – 359,5 тис.грн.
За вказаний період до державного бюджету перераховано кошти реверсної дотації в сумі 763,4 тис.грн.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...