![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
11 червня в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання консультативно-дорадчого органу (колегії) під головуванням заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Лариси Заболотної.
Під час засідання розглянуті наступні питання: про стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї на підприємствах міста, додержання державних мінімальних гарантій в оплаті праці, про профілактику невиробничого травматизму на підприємствах міста Южноукраїнська, стан укладення колективних договорів у м.Южноукраїнську в 2015 році, про роботу Южноукраїнської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), про виплату разової грошової допомоги у 2015 році відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту» та «Про статус жертв нацистських переслідувань», про затвердження рішень комісії оперативного реагування № 18-20, про затвердження складу щомісячного продовольчого набору у червні 2015 року, про затвердження складу разового продовольчого набору у червні 2015 року, про розгляд заяви на зубопротезування, про виділення матеріальної допомоги з міського бюджету на липень 2015 року.
На колегії розглянуті всі питання та прийняті відповідні рішення.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...